KURUMSAL SATIŞ

Dinamik ve yenilikçi yapısı ile hizmet kalitesini sürekli geliştiren, kurumların teknolojik ürün veya hizmet ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde cevaplamak üzere Kurumsal Satış kanalını oluşturmuştur. Pivot Elektronik kurumsal satış alanında birçok avantaj ve özel hizmeti bir arada sunmaktadır;

 • ÜRÜNLER
 • Teknoloji alanında dünya standartlarında bir alışveriş ortamı yaratan Pivot Elektronik; Kurumsal Satış, ölçeği ya da ihtiyacı ne olursa olsun tüm kurumlara geniş ürün yelpazesi ile modern ve yenilikçi çözümler sunmaktadır. Kurumsal Satış hizmeti ile kurumların elektronik bilişime, iletişimden eğlenceye kadar farklı ürün gruplarındaki ihtiyaçlarını hızlı ve etkin bir biçimde, tüketici ihtiyaç ve beğenisini göz önünde tutarak sağlamaktadır.
 • KALİTE
 • Kurumsal satış hizmetinde, bilgi ve iletişim teknolojilerinde gerçekleşen tüm yenilikler güncel olarak takip edilmektedir. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürün ve hizmete yönelik en uygun çözüm, en doğru yapıda firmalara ulaştırılır.
 • DESTEK
 • Kurumsal Satış; ürün gamı, güven ve kalite anlayışının yanı sıra sunduğu destekle de en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu bağlamda; mağazalar, telefonla satış ve internetten satış alternatifleri ile Türkiye’nin her yerine 7 gün 24 saat hizmet sunabilmektedir. Ayrıca talebe uygun ürün ve fiyat teklifi hazırlığı, ürün seçiminde danışmanlık ve yönlendirme hizmeti, sağladığı sevkiyat hızı ile Pivot Elektronik, kurumsal alışveriş zorluğunu keyfe dönüştürmektedir.

PERAKENDE SATIŞ

Pivot Elektronik olarak; uluslararası ve ulusal perakende zincirine teknoloji tedarik hizmeti vermekteyiz. Tedariğini yaptığımız firmalar; Elektronik Zincir Marketler, Hiper marketler, Discount Marketler. Zincir marketlerin genel müdürlükleri ile iletişim içerisinde olmanın yanı sıra Türkiye genelindeki tüm mağazalarında da ayrı ayrı iş geliştirmesi yapmaktayız.

İNTERNET SATIŞ

Gelişen internet alanında son kullanıcıya farklı kanallar üzerinden ürün ve hizmet satışı gerçekleştirmekteyiz. Tedarik zinciri ve satış kanallarının tamamını organize bir şekilde yönetimini yapan firmamızın son dönemde öncelikli konusu omnichannel yapısını doğru bir şekilde uygulamak.

 • ONLİNE SATIŞ KANALI
 • İnternet satışı yapan lokal kanallara teknoloji hizmeti vermekteyiz; Mağazasından satış yapan bu firmaların ana depolarına kadar ürünlerin teslimatını yapmaktayız. Rekabete göre ürün konumlandırma ve pazarlama detay çalışmaları içerisinde yer almaktayız.
 • PAZAR YERİ MAĞAZACILIĞI
 • Uluslararası ve ulusal pazaryeri satış platformlarının da mağazaları bulunan firmamız iş ortağı olduğu teknoloji markaları ile birlikte ürün konumlandırma ve iş geliştirme çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Platformlarla birlikte koordineli bir şekilde ürün satışının yanı sıra pazarlama aktiviteleri de gerçekleştirmektedir.
 • RESMİ İNTERNET SİTESİ
 • Pivot Elektronik resmi tanıtım sitesinin yanı sıra resmi satış web sitesi üzerinden de ürün satışı gerçekleştirmektedir. Tüm satış kanallarında rekabetçi fiyatlardan ürün satışı yapan firmamız resmi web sitesi üzerinden de avantajlı fiyatlardan müşterilerine ürün tedariği sağlamaktadır.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Uluslararası ve yerel firmaların Türk pazarına girmeleri, doğru distribütörlere ulaşmalarını, doğru iş ortakları ile çalışmalarını sağlayan firmamız daha etkin bir şekilde kanal ve satış yapılandırmalarını da oluşturmaktadır. Şirketlerin penetrasyonlarını ve doğru stratejik yayılımları için Türkiye pazarında sürdürülebilir iş modelleri oluşturmaktayız. İhtiyacı olan firmalara global ve lokal danışmanlık ve beraberinde uygulama destekli hizmetler vermekteyiz.

Kurumsal Satış

Perakende Satış

İnternet Satış

4. Danışmanlık Hizmetleri