Pivot Elektronik ve Danışmanlık; yazılım ve donanım hizmetleri veren bir kurumdur. Teknoloji sektöründe uluslararası ve lokal markaların iş ortağı olan firmamız teknoloji sektöründe farklı kanallarda ürün tedariği hizmeti vermektedir.

Kurumsal satış kanalı içerisinde Bankacılık, Finans, Üretim, İlaç, Eğitim, Otomotiv, Tarım, Lojistik, Enerji sektörlerinde lider şirketlere ve kurumlara teknoloji ürünleri tedarik etmektedir. Hali hazırda 20’den fazla Banka ve Sigorta şirketine hizmet vermekteyiz; Birçok uluslararası şirketin teknoloji alanındaki tedarikçi ve danışmanlığını yapmaktayız. Perakende sektöründe Türkiye’deki hemen hemen tüm zincir marketlere ürün tedariği sağlamaktayız. Online satış kanalında tüm pazaryeri platformlarında kendi mağazalarımız ile son kullanıcıya avantajlı teknoloji ürünleri satışı gerçekleştirmekteyiz.

Firma olarak birbirinden farklı iş kollarında hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işin gücü farklı sektörler ve bilgi birikimini tekbir noktadan yöneterek kaliteli ve performanslı iş gücü ortaya koymak. Farklı ürün gruplarını ve hizmetlerini tek bir noktadan yönetmek enerji tasarrufunu ve hızlı hedefe ulaşmayı beraberinde getirmektedir. Uluslararası ve yerel firmaların Türk pazarına girmeleri, doğru distribütörlere ulaşmalarını, doğru iş ortakları ile çalışmalarını sağlayan firmamız daha etkin bir şekilde kanal ve satış yapılandırmalarını da oluşturmaktadır. Şirketlerin penetrasyonlarını ve doğru stratejik yayılımları için Türkiye pazarında sürdürülebilir iş modelleri oluşturmaktayız. İhtiyacı olan firmalara global ve lokal danışmanlık ve beraberinde uygulama destekli hizmetler vermekteyiz.

Şirketlerin ihtiyacı olan teknolojik altyapı hizmetleri ve hizmet kurumları ile birlikte ihtiyacı olan tüm teknolojik donanımı da sağlamaktayız. Şirketlerin ihtiyacı olan yazılımsal, donanımsal ve servis destekli hizmetleri tümünü tekbir noktadan bulabilme fırsatı oluşturuyoruz. Firmamız teknoloji sektöründeki tüm perakende, büyük toptan firmaları, stratejik iş ortakları, marka ve imtiyaz sahibi firmalar ile çalışmakta ve ürün tedarik zincirinin bir uçtan diğer uca tamamlamasını sağlamakta.

Firmamız, değerli müşterilerimizi amaçladığı hedeflere ulaşmak için firmalarının yapısını inceler, duruma uygun öneriler oluşturur, firma tarafından kabul edilen en uygun önerilerin hayata sağlıklı geçmesini sağlar. Yapılan işler arasında doğru ürünleri doğru iş ortaklarıyla doğru kanallar ile buluşturmayı hedefler.

Kurumsal Satış

Perakende Satış

İnternet Satış

4. Danışmanlık Hizmetleri